Δευτέρα, 24 Ιουνίου 2019

Α Αθλητικά

2ο Τουρνουά ποδοσφαίρου υποδομών -Πρόγραμμα Αγώνων

Αξιολόγηση Χρήστη: 0 / 5

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
 

To 2ο Τουρνουά ποδοσφαίρου υποδομών θα διεξαχθεί  στο Γήπεδο Γαλάτιστας στις 2 Ιουνίου 2019.

Πρόγραμμα αγώνων

 

 
 
  Πρόγραμμα αγώνων  
  Κ-14  
Γηπ.1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 09:30
Γηπ.2 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 09:30
Γηπ.1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 10:30
Γηπ.2 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 10:30
Γηπ.1 ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 11:30
Γηπ.2 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 11:30
     
Γηπ.1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 10:00
Γηπ.1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 11:00
Γηπ.1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 12:00
     
Γηπ.2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 10:00
Γηπ.2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 11:00
Γηπ.2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12:00
     
Γηπ.1 ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου – ΝΙΚΗΤΗΣ 3ου 13:00
Γηπ.2 ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ 1ου – ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου 13:00
     
Γηπ.1 Τελικός 14:00
     
     
     
  Κ-12  
Γηπ.3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 09:30
Γηπ.3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 10:10
Γηπ.3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 10:50
Γηπ.3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 11:30
Γηπ.3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 12:00
Γηπ.4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 12:00
     
Γηπ.4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 09:30
Γηπ.4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 10:10
Γηπ.4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 10:50
Γηπ.4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 11:30
Γηπ.3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 12:20
Γηπ.4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 12:20
     
Γηπ.3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 09:50
Γηπ.3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 10:30
Γηπ.3 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 11:10
     
Γηπ.4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 09:50
Γηπ.4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 10:30
Γηπ.4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 11:10
     
Γηπ.3 Πρωταθλητής 1ου – Δευτεραθλητής 2ου ( Ε ) 13:30
Γηπ.4 Πρωταθλητής 2ου – Δευτεραθλητής 1ου ( Ζ ) 13:30
Γηπ.3 Πρωταθλητής 3ου – Δευτεραθλητής 4ου ( Η ) 13:00
Γηπ.4 Πρωταθλητής 4ου – Δευτεραθλητής 3ου ( Θ ) 13:00
     
Γηπ.3 Νικητής ( Ε ) – Νικητής ( Θ ) 14:00
Γηπ.4 Νικητής ( Ζ ) – Νικητής ( Η ) 14:00
     
Γηπ.3 Τελικός 14:30
     
     
     
  Κ-10  
Γηπ.5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 09:30
Γηπ.5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – “ΑΝΘΕΜΟΥΣ 1” 10:00
Γηπ.5 “ΑΝΘΕΜΟΥΣ 1” – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 10:30
     
Γηπ.6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 09:30
Γηπ.6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10:00
Γηπ.6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 10:30
     
Γηπ.5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 09:45
Γηπ.5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 10:15
Γηπ.5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 10:45
     
Γηπ.6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – “ΑΝΘΕΜΟΥΣ 2” 09:45
Γηπ.6 “ΑΝΘΕΜΟΥΣ 2” – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 10:15
Γηπ.6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 10:45
     
Γηπ.5 Πρωταθλητής 1ου – Δευτεραθλητής 2ου ( Κ ) 11:00
Γηπ.6 Πρωταθλητής 2ου – Δευτεραθλητής 1ου ( Λ ) 11:00
Γηπ.5 Πρωταθλητής 3ου – Δευτεραθλητής 4ου ( Μ ) 11:30
Γηπ.6 Πρωταθλητής 4ου – Δευτεραθλητής 3ου ( Ν ) 11:30
     
     
Γηπ.5 Νικητής “Κ” – Νικητής “Ν” 12:00
Γηπ.6 Νικητής “Λ” – Νικητής “Μ” 12:00
     
  Τελικός 12:30

 

 

Όλοι οι αγώνες θα καλυφθούν με έναν διαιτητή.

Οι αγώνες Κ-14 θα έχουν διάρκεια δυο ημίχρονα των 15 λεπτών, χωρίς ανάπαυλα.

Οι αγώνες Κ-12 θα έχουν διάρκεια ΕΝΑ ημίχρονο των 20 λεπτών.

Οι αγώνες Κ-10 θα έχουν διάρκεια ΕΝΑ ημίχρονο των 15 λεπτών.

 

Οι ομάδες όλων των κατηγοριών θα απαρτίζονται από 8 ποδοσφαιριστές.

Οι ομάδες οφείλουν, σε περίπτωση ιδίων χρωμάτων, να έχουν  μαζί τους, «διακριτικά» άλλου χρώματος.

Με μέριμνα της διοργανώτριας στο γήπεδο θα υπάρχουν, γιατρός και νερά για τις ομάδες.

 

Οι αλλαγές των ποδοσφαιριστών είναι απεριόριστες σε όλες τις κατηγορίες.

Σε περίπτωση ισοβαθμίας ( σε βαθμούς και τέρματα ) μεταξύ δυο ομάδων στη φάση των ομίλων ή στα προκριματικά – τελικά, ακολουθείται απ’ ευθείας η διαδικασία των 5 πέναλτι.

Σε περίπτωση μη προσέλευσης ομάδας στο γήπεδο την προβλεπόμενη ώρα έναρξης, η αντίπαλη ομάδα κερδίζει τον αγώνα με 3 – 0 και διεξάγεται ο επόμενος αγώνας.

 

ΚΥΠΕΛΛΑ και ΜΕΤΑΛΛΙΑ θα απονεμηθούν στους πρωταθλητές και δευτεραθλητές των κατηγοριών.

Οι ομάδες που θα αποκλείονται από την πρώτη φάση, θα παραλαμβάνουν άμεσα τα μετάλλια και αναμνηστικά τους.

Επίσης, αναμνηστικά διπλώματα θα απονεμηθούν σε όλους τους συμμετέχοντες ποδοσφαιριστές.

Θα απονεμηθούν επίσης : Βραβεία καλύτερου ποδοσφαιριστή και καλύτερου τερματοφύλακα, ανά κατηγορία.

ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ, η εταιρεία Ι. ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. Διανομές τροφίμων ΔΕΛΤΑ, NESTLE, MOVENPICK, CRETA FARMS, Panini, ΠΡΑΤΗΡΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAOIL ( Ν. Μουδανιά, Άφυτο, Διονυσίου ).

Χαλκιδική, Πολύγυρος, Νέα Μουδανιά

Email: info@halkidikinews.gr


To halkidikinews.gr είναι το πρώτο ειδησεογραφικό site στο νομό Χαλκιδικής και καθημερινά, από τον Μάιο του 2006, σας μεταφέρει αξιόπιστα και εμπεριστατωμένα τις ειδήσεις στη Χαλκιδική.

 

Κοινωνικά Δίκτυα