Πέμπτη, 28 Μαρτίου 2024

Α Αθλητικά

Αποτελέσματα των Αγώνων της Κυριακής 14/10

- Ο Άρης Κασσάνδρειας πήρε άνετα το παιχνίδι με την Ελπίδα Βραστών με 4-1. Σκόρερς για την ομάδα της Κασσάνδρας: Παπαστεργίου 2, Δουρμούσης 1, Τζούνγκος 1. Για την ομάδα των Βραστάμων σκόρερ: Αγγελής

- Με δύο γκολ του Γιώργου Σαϊτιώτη στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα του Π.Ο Μουδανιών πέρασε με τρίποντο μέσα από την Σαρτη.

- NIKH Πολυγύρου - ΑΟ Χανιώτης 1 - 0. Παρά τις πολλές ευκαιρίες της Νίκης στο δεύτερο ημίχρονο, τελικά στο 90’, ο Νίκος Χατζηστεργίου δεν χαρίστηκε απέναντι στον αντίπαλο τερματοφύλακα και πέτυχε το γκολ μετά απο όμορφο συνδυασμό Πανισκάκη - Αστεριάδη.