Δευτέρα, 09 Δεκεμβρίου 2019

Α Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Δείτε την κλήρωση των νέων πρωταθλημάτων και κυπέλλου

Αξιολόγηση Χρήστη: 0 / 5

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
 

Με το κλασσικό ντέρμπι της Χαλκιδικής μεταξύ Νίκης Πολυγύρου και Π.Ο. Μουδανιών στο στάδιο Πολυγύρου ξεκινά η πρώτη αγωνιστική για την Α1 κατηγορία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής. 

Η κλήρωση των Πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου των ερασιτεχνικών κατηγοριών Α1′ , Α’ και Β’ πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Δευτέρας στον Πολύγυρο σε ειδική εκδήλωση κατά την οποία παραβρέθηκε και ο Πρόεδρος της Ε.Π.Ο., Γραμμένος Ευάγγελος.

 

Φέτος στην Α1 κατηγορία θα αγωνίζονται 12 ομάδες.

Για το πρωτάθλημα της Α1 Κατηγορίας

1η αγωνιστική

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Π.Ο ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΤΑ Μ.Κ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 

ΧΑΝΙΩΤΗ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ .Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΟΛΥΝΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

 

2η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΧΑΝΙΩΤΗ

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 

 

3η αγωνιστική

ΟΛΥΝΘΟΣ - ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ - ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΤΗ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

 

4η αγωνιστική

ΧΑΝΙΩΤΗ - ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΟΛΥΝΘΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

 

5η αγωνιστική

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ - ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΟΛΥΝΘΟΣ - ΧΑΝΙΩΤΗ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

6η αγωνιστική

ΟΛΥΝΘΟΣ - ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΧΑΝΙΩΤΗ - ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ - ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

7η αγωνιστική

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ

ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ - ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΧΑΝΙΩΤΗ

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ 

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

8η αγωνιστική

ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ

ΟΛΥΝΘΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 

 

9η αγωνιστική

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ - ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ - ΧΑΝΙΩΤΗ

 

10η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ - ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΟΛΥΝΘΟΣ - ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ

ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΧΑΝΙΩΤΗ

 

11η αγωνιστική

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΤΟΡ.ΑΦΥΤΟΥ

ΤΑ ΜΚ ΣΤΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΧΑΝΙΩΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΗΡ.Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ

 

Α Κατηγορία

1η αγωνιστική

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ - ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

 

2η αγωνιστική

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ

 

3η αγωνιστική

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ

Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ

ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ - ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

 

4η αγωνιστική

Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

 

5η αγωνιστική

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ

ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ

ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ

 

6η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ - ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

 

7η αγωνιστική

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ

 

8η αγωνιστική

ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ

 

9η αγωνιστική

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ

 

10η αγωνιστική

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ

ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ

 

11η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ

Μ.ΠΑΝΑΓΙΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

ΚΟΣΜΟΣ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

 

Β Κατηγορία- 1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ

ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ

 

2η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ - ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ

ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ

 

3η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ

ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ

 

4η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ - ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ 

ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ

 

5η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓ. - ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ

ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 

ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

6η αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ

ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ

 

7η αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ

ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓ.

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ

 

8η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓ. - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ

ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ

 

9η αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΧΟΛ.ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΑΡ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΝΤΑΝΟΥ

ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ

 

 

Β Κατηγορία - 2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ

ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

2η αγωνιστική

ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

 

3η αγωνιστική

ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

 

4η αγωνιστική

ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

 

5η αγωνιστική

ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ

 

6η αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

 

7η αγωνιστική

ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

 

8η αγωνιστική

ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ

ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

 

9η αγωνιστική

ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΝΑΓ.ΒΑΒΔΟΥ

ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΣ. ΑΓ.ΜΑΜΑ

 

Δείτε την κλήρωση για την Α φάση του Κυπέλλου Χαλκιδικής

 

Α Βόρειος Όμιλος 

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡ.ΣΤΡΑΤΩΝΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ

ΑΝ.ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓ. – ΠΡ.Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ

ΑΝΘ.ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ ΜΚ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ

ΑΚ.ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

ΗΡ.Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

 

Β Νότιος Όμιλος

ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

ΤΟΡ.ΑΘΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

ΝΕΟΣ ΠΟ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ

Χαλκιδική, Πολύγυρος, Νέα Μουδανιά

Email: info@halkidikinews.gr


To halkidikinews.gr είναι το πρώτο ειδησεογραφικό site στο νομό Χαλκιδικής και καθημερινά, από τον Μάιο του 2006, σας μεταφέρει αξιόπιστα και εμπεριστατωμένα τις ειδήσεις στη Χαλκιδική.

 

Κοινωνικά Δίκτυα