Πέμπτη, 18 Απριλίου 2024

Α Αθλητικά

ΕΠΣΧ: Αποτελέσματα αγώνων της Κυριακής 12/3

ΠΟΜ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Ν.Π.Ο.Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: 0-1.  Η Καλλικράτεια σημείωσε μια πολύ σημαντική νίκη για την ίδια την ομάδα με το γκολ του Χότζα.

Π.Ο.ΤΡΙΓΛΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2-3: Σε ένα πραγματικά όμορφο παιχνίδι με ανατροπές και πολλά διαφορετικά συναισθήματα για τις δύο ομάδες ο ΑΕΤΟΣ πήρε μια πολύ μεγάλη νίκη απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα! !Το σκορ άνοιξε με κεφαλιά ο Γ.Σταυρου για να κάνει την ανατροπή η Τρίγλια πριν το ημίχρονο με 2-1.  Στο 2ο ημίχρονο η Βαρβάρα ανέβασε απόδοση, ισοφάρισε με το 8ο γκολ για φέτος του αρχηγού Κ.Μωραιτη και πήρε τη νίκη στο 92' με μακρινοό σουτ και πάλι από τον Γ.Σταυρου.